top of page
webinar_przewodztwo_1.png

DOSTĘP DO WEBINARU
(oraz aplikacji Droga Odważnych)

Dziś często usłyszymy o liderach i przewodzeniu. Dobra firma wymaga kompetentnego prezesa. Zespół piłkarski musi mieć zdolnego trenera, który pomoże jej osiągnąć sukces. Także w Kościele potrzebni są charyzmatyczni liderzy.  

Słowo lider może kojarzyć się z władzą i rządzeniem, a te mają w Kościele negatywne konotacje. Wierzący mają przecież służyć. Z drugiej strony, w sercu mężczyzny jest pragnienie przewodzenia i prowadzenia innych.  

Odpowiedzią na te dylematy i wątpliwości jest Boże przywództwo. 

Czym jest Boże przywództwo? 

 

O tym, czy jest Boże przywództwo dowiesz się z webinaru “Ekstremalne przywództwo. Jak zostać przywódcą w domu, pracy, wspólnocie”. Został on zrealizowany 27 czerwca 2022 r. przez Mariusza Marcinkowskiego, który na ten temat ma wiele do powiedzenia. 

Mariusz jest liderem głównym Drogi Odważnych i od ponad 12 lat zgłębia zagadnienie formacji mężczyzn. Jest teologiem oraz coachem. Należy do Maxwell Leadership Certified Team. 

W czasie webinaru odpowiada na pytania: 

  • Czym jest przywództwo? 

  • Czym różni się od Bożego przywództwa? 

  • Dlaczego potrzebujemy przywództwa? 

  • Jak mężczyzna może stać się Bożym przywódcą? 

Obejrzyj ten webinar, aby samemu zrobić krok w stronę Bożego przywództwa. 

Jak uzyskać dostęp do webinaru? 

 

Znajdziesz z go w naszej aplikacji Droga Odważnych, która jest dostępna na urządzenia z iOS oraz Androidem. 

Oprócz tego webinaru znajdziesz w niej wiele innych materiałów: kursów, artykułów, konferencji i codzienny komentarz do Pisma Świętego. Niestety, aplikacja jest produktem komercyjnym. Co miesiąc płacimy za jej utrzymanie oraz dalszy jej rozwój. Ten projekt jest finansowany z ofiar użytkowników, za które jesteśmy bardzo wdzięczni. W ramach tej wdzięczności, za każdą “cegiełkę” dajmy miesięczny dostęp do WSZYSTKICH materiałów w naszej aplikacji. 

Jeśli chcesz obejrzeć webinar “Ekstremalne przywództwo” pobierz aplikację, wpłać cegiełkę, by uzyskać kod dostępu, wprowadź go do aplikacji (tutaj znajdziesz krótką instrukcję, jak to zrobić: drogaodwaznych.pl/aplikacja) i ciesz się wszystkimi materiałami przez cały miesiąc. 

Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli tworzyć nowe materiały dla formacji mężczyzn.  

DOSTĘP DO WEBINARU
(oraz aplikacji Droga Odważnych)

bottom of page