top of page

SPOŁECZNOŚĆ DROGI ODWAŻNYCH

Może zastanawiasz się, po co Ci kolejna aplikacja w telefonie?

 

Dzisiaj mamy szeroki dostęp do wiedzy i informacji. Jednocześnie często trudno zdecydować się, które treści będą dla nas dobre. Czasem też niełatwo dotrzeć do materiałów, które są przygotowane pod kątem męskiego serca i męskiego spojrzenia na życie, mówiące o jego duchowości i relacjach, w które wchodzi.

 

Jako Droga Odważnych mamy na szczęście spore doświadczenie w formowaniu mężczyzn!

 

Od ponad 12 lat przygotowujemy materiały formacyjne tylko dla mężczyzn.

Najlepsze z nich są dostępne w aplikacji Droga Odważnych po to, by mieć je pod ręką i móc do nich sięgać codziennie. Wierzymy, że to właśnie codzienna praca i stawianie małych kroków przynoszą największe efekty.

Aplikacja Droga Odważnych to różnorodność tematów i materiałów

 

W aplikacji znajdziesz artykuły tematyczne, napisane przez księży, trenerów, coachów, psychologów, artystów, poetów, sportowców, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.

 

W zakładce Kursy znajdziesz rozbudowane szkolenia, podzielone na moduły. Każdego dnia otrzymasz jeden materiał, który pogłębi dane zagadnienie. Będą to artykuły, konferencje, studium biblijne, przedstawienie stanowiska Kościoła, świadectwa, postacie świętych, rozmowy z mężczyznami wiary, wyzwania i testy sprawdzające wiedzę.

​Zobacz, jakie kursy są obecnie dostępne w aplikacji:

Aplikacja Droga Odważnych to także webinary tematyczne

Tylko w aplikacji dajemy Ci możliwość ponownego odtworzenia webinarów, które prowadziliśmy w ostatnim czasie. Podejmowaliśmy tematy związane z pracą, emocjami czy planowaniem czasu.

Webinary Odważnych to porządna dawka wiedzy i spojrzenie na sprawę z kilku różnych perspektyw.

Obecnie w aplikacji znajdziesz następujące webinary i konferencje:

bottom of page