top of page
NOWY ROK STARY JA (1).jpg

DOSTĘP DO WEBINARU
(oraz aplikacji Droga Odważnych)

I jak tam Nowy Rok?

 

Masz jakieś postanowienia? A może już ich nie robisz, bo i tak wiesz, że wytrwasz w nich najdłużej tydzień?

  • Dlaczego nasze postanowienia są tak często nieskuteczne?

  • Czy konieczne jest planowanie nowego roku?

  • Jak stawiać sobie cele i obierać postanowienia, by przynosiły efekt?

  • Czy istnieją skuteczne metody planowania i monitorowania postępów?

Na te i inne pytania odpowiadają Mariusz Marcinkowski (teolog i coach) oraz Michał Mokrzycki (student teologii i doradca finansowy) – liderzy Drogi Odważnych w webinarze “Nowy rok, stary ja (?)”, którym chcemy się z Tobą podzielić!

Od czego zacząć w planowaniu?

“Planując, często wychodzimy od pewnych bieżących potrzeb, które pojawiają się w naszym życiu, od mody czy impulsów. I to jest błędne! Powinniśmy wychodzić od czegoś większego!” stwierdza Mariusz Marcinkowski w czasie webinaru.

Dowiedz się, co jest punktem wyjścia do ustalania swoich celów i postanowień. Poznaj konkretne metody obierania celów i ustalania planów. Nauczy się, jak skutecznie monitorować swoje postępy.

Jak uzyskać dostęp do webinaru?

Wszystkie nasze materiały, które służą rozwojowi mężczyzn, staramy się utrzymywać na wysokim poziomie, a to nie jest możliwe bez odpowiedniego finansowania. Zapraszamy Cię, byś włączył się w naszą służbę na rzecz mężczyzn!

Webinar znajdziesz w aplikacji Droga Odważnych www.drogaodwaznych.pl/aplikacja. Pobierz ją na swój telefon z systemem Android lub iOS, zarejestruj się, wpłać dowolną kwotę, jako cegiełkę na rzecz Drogi Odważnych, a my odwdzięczymy się dostępem do wszystkich materiałów w aplikacji przez cały miesiąc, w tym webinarem “Nowy rok, stary ja (?)”, który znajdziesz w zakładce Webinary i Konferencje.

Dziękujemy, że jesteś z nami, korzystasz z naszych materiałów i chcesz wspierać formację innych mężczyzn!

DOSTĘP DO WEBINARU
(oraz aplikacji Droga Odważnych)

bottom of page