top of page
kurs_ojcostwo_2.png

DOSTĘP DO KURSU
(oraz aplikacji Droga Odważnych)

KAŻDY jest powołany do bycia ojcem 

Być dobrym ojcem, to nie tylko zadbać o to, żeby dziecko miało co jeść, żeby dziecko miało się w co ubrać – to są rzeczy podstawowe – natomiast gdyby dziecko nie miało się co w co ubrać i gdybyśmy głodowali, jako rodzina, niedojadali, jako rodzina, to nie znaczy, że nie jestem w stanie być dobrym ojcem. Być dobrym ojcem, to jest towarzyszyć dziecku, być razem z dzieckiem.  
Jarosław Dobrzyński “Mój ojciec niekoniecznie będzie wzorem ojcostwa” – fragment kursu “Być ojcem – najważniejsza kariera dla mężczyzny” 

Jako mężczyzna jesteś powołany do bycia ojcem.  
 

Masz być ojcem. 

Ojcostwo nie zawsze wiąże się z fizycznym daniem życia. 
O wiele ważniejsze jest wychowywanie.  
Zostanie dla kogoś MISTRZEM! 

Ojcostwa można i trzeba się uczyć 

Jeżeli nie miałeś doświadczenia miłości ojcowskiej i widzisz braki w sobie, to dobrze jest, byś zatroszczył się o tę przestrzeń, byś poszukał miejsca, może osób, może odnowił relacje, może spróbował znaleźć taki sposób, by odkryć, czym jest ta miłość ojcowska.  
Sławek Leszczyński, “Ojciec jest przewodnikiem” – fragment kursu “Być ojcem – najważniejsza kariera dla mężczyzny” 

Ojcostwa uczymy się od naszych ojców. Często jednak nie dawali nam oni dobrego przykładu. 

Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na niepowodzenie? 

Że sami będziemy powielać ich błędy? 

Nie! Bo bycie ojcem to coś więcej niż zrodzenie dzieci, to bycie mistrzem. A takich mistrzów-ojców możesz znaleźć w wielu miejscach! Jednym z nich jest kurs “Być ojcem – najważniejsza kariera dla mężczyzny”.  

 

Czego nauczysz się z kursu. 

 

Kurs “Być ojcem – najważniejsza kariera dla mężczyzny” składa się z trzech modułów tematycznych: 

  • Jak budować swoje ojcostwo 

  • Ojcostwo – misja prowadzenia 

  • Odpowiedzialny za życie 

Każdy z nich składa się z 7 materiałów – 1 materiał na dzień. Są wśród nich: artykuły, konferencje, wywiady, spotkanie ze słowem Bożym i praktyczne wyzwania, które pomogą ci wprowadzić te treści w życie.  

Realizacja każdego materiału nie zajmie Ci więcej niż 15 min. 

W przechodzeniu kursu kładziemy nacisk na systematyczność i małe, codzienne kroki, które stawiamy w naszym rozwoju. W ten sposób możesz stopniowo przyswajać poszczególne tematy i wprowadzać je w życie. 

Czy chcesz zainwestować w swoje ojcostwo? 


Zrób to już teraz i zacznij przyswajać wiedzę, którą dzięki wyzwaniom wdrożysz w życie. 

Jak uzyskać dostęp do kursu? 

Kurs “Być ojcem – najważniejsza kariera dla mężczyzny” znajdziesz w naszej aplikacji Droga Odważnych, do pobrania na smartfony z systemem iOS i Android.  

Aplikacja jest produktem komercyjnym. Utrzymujemy ją i rozwijamy dzięki wpłatom naszych użytkowników i członków wspólnoty. Za każdą, dowolną ofiarę dajemy dostęp do WSZYSTKICH materiałów (codzienne komentarze do Słowa Bożego, baza artykułów, kursy, webinary i konferencje) naszej aplikacji na miesiąc. 

Możesz włączyć się w dzieło formowania mężczyzn na dobrych ojców poprzez wsparcie nas dowolną kwotą. W zamian otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów naszej aplikacji. 

Dziękujemy Ci za Twoją pomoc! 

Kliknij link, by pobrać aplikację oraz obejrzeć film instruujący, jak wpisać kod dostępu do materiałów: www.drogaodwaznych.pl/aplikacja  

DOSTĘP DO KURSU
(oraz aplikacji Droga Odważnych)

bottom of page