top of page

LIDERZY DROGI ODWAŻNYCH

DOSTĘP ONLINE

Wspaniała Wiadomość!


Jest możliwość porozmawiania z Billem Moyerem na tematy przywództwa w naszym męskim życiu.

Podczas rozmowy będzie można zadawać pytania przedstawiając swoje konkretne wyzwania.

Dlaczego warto zadać je Billowi?

  • Jest bardzo doświadczonym liderem, który od lat jest zaangażowany w tworzenie społeczności męskich liderów.

  • Może wnieść inną perspektywę do naszych działań pokazując z jakimi wyzwaniami mierzą się dzisiaj mężczyźni chcący zachować równowagę między życiem zawodowym a rodzinnym.

  • Może zaskoczyć Cię swoim podejściem do budowania relacji z Jezusem.

 

Jedyne czego potrzebujesz to ruszyć.. z kanapy i przyjechać we czwartek 25 maja na ul. Nowoursynowską 154A. Zaczynamy o 20:00

Spotkasz tam innych mężczyzn, dla których rozwijanie się w Bożym przywództwie jest dużym pragnieniem i nie mogą przepuścić takiej okazji jaką jest wizyta Billa Moyera w Polsce.

Podczas wydarzenia zaopiekują się Tobą liderzy społeczności Droga Odważnych 

Rozmowa będzie tłumaczona więc słabsza znajomość języka angielskiego nie jest wymówką 

Poniżej więcej faktów z życia Billa Moyera, byś poczuł, jaka to wspaniała okazja, która zrobi różnicę w życiu tych, którzy przyjdą

Bill Moyer jest współzałożycielem i prezesem SOS Leadership Institute (Instytut Przywództwa SOS), międzynarodowej organizacji oddanej “rozwojem liderów, którzy robią różnicę”.
Jest Dyrektorem Operacyjnym Catholic Mens Leadership Alliance (Katolicki Sojusz Przywództwa Mężczyzn), organizacji istniejącej w celu pomocy katolickim mężczyznom w każdej diecezji w Ameryce Północnej, i poza nią, w nawiązaniu, odkrywaniu lub ponownym odkrywaniu relacji z Jezusem Chrystusem. Organizacja pomaga mężczyznom Organizacja pomaga mężczyznom przeżywać swoją wiarę katolicką z uczciwością, w duchu służebnego przywództwa i z odwagą w ich małżeństwach, rodzinach, parafiach i lokalnych wspólnotach.
Bill wcześniej pełnił funkcję dyrektora wykonawczego National Fellowship of Catholic Men, krajowej organizacji, która została założona w 2001 roku, aby pomóc mężczyznom stać się lepszymi mężami i ojcami. Jest członkiem założycielem zarządu Central TX Fellowship of Catholic Men (Stowarzyszenie Katolickich Mężczyzn Centralnego Texasu) oraz członkiem założycielem Catholic Men’s Leadership Alliance (Katolicki Sojusz Przywództwa Mężczyzn).
Bill przemawiał do liderów na całym świecie na temat przywództwa. Przemawiał również na ponad 100 spotkaniach (zlotach) młodzieży, rekolekcjach i zjazdach szkolnych. Był głównym mówcą na wielu konferencjach katolickich w całych Stanach Zjednoczonych, w których uczestniczyło ponad 200 000 osób. Jest współautorem 4 książek: “Seeds of Success, A Journey from Success to Significance” (“Ziarna Sukcesu, Droga od sukcesu do znaczenia”), “Retreat to Success, Living Your Life on Purpose”, (“Powrót do sukcesu, Twoje życie -konretny cel”), “The Turnaround” oraz “Beware of Alligators and Ugly Stuff!”
Bill i jego syn Billy przez kilka lat prowadzili w Relevant Radio udaną audycję zatytułowaną „It’s Your Call”, w której poruszali problemy, z jakimi borykają się mężczyźni w swojej podróży od sukcesu do znaczenia. Bill i Billy przeprowadzili ponad 100 rekolekcji dla bierzmowanych w diecezji Austin i 30 rekolekcji dla mężczyzn w całych Stanach Zjednoczonych.
Bill Moyer mieszka w Waco, w stanie Texas, ze swoją czterdziestopięcioletnią żoną Rose. Ma czworo dorosłych dzieci i dziewięcioro wnuków. Bill i Rose otrzymali wiele nagród za swoją pracę z młodzieżą, bezdomnymi, seniorami, parafią i społecznością środkowego Teksasu. Przez ponad 14 lat służyli jako duszpasterze młodzieży w St Jerome’s. Przez 29 lat Bill uczył klasę bierzmowania w St Jerome’s, a obecnie uczy i kieruje programem RCIA- the Rite of Christian Initiation for Adults (Program obrzędu inicjacji chrześcijańskiej dla dorosłych). Ukończył studia, aby móc zostać kierownikiem duchowym w diecezji Austin, a w 2020 roku otrzymał stosowny certyfikat.

NIE MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁU STACJONARNIE?

Nic nie szkodzi, wpłać jedną z wybranych datków na działalność naszej Fundacji (spotkanie stacjonarne jest darmowe), aby chociaż w części pokryć koszty organizacji wydarzenia.

W dniu wydarzenia o 19:30 otrzymasz link do transmisji (na mail podany przy wpłacie datku), a po transmisji czasową możliwość obejrzenia materiału jeszcze raz.

bottom of page